lakoma-studio@ukr.net (093)566-00-33, (095)880-30-25, (098)587-04-87
Інтерком оренда Харків
01.07.2021
0

Опис

Бездротовий інтерком оренда в Харкові

Службовий зв’язок оренда в Харкові

Оренда бездротових інтеркомів у Харкові

У нас можна взяти в оренду 5 головних бездротових гарнітур для службового зв’язку. Вони забезпечать зв’язок між режисером та операторами, провідними, технічними спеціалістами та іншими учасниками процесу проведення заходу, зйомки.

БЕЗПРОВІДНА – ГАРНІТУРА – ІНТЕРКОМ – СИСТЕМА
Повнодуплексний бездротовий без базової станції в Харкові можна взяти в оренду, а ми допоможемо вам доукомплектувати свій проект службовим зв’язком.

Коли ваша робота вимагає координації за частки секунди, зверніть увагу на автономні гарнітури UltraLITE, які можна взяти в оренду в Харкові та отримати повнодуплексний бездротовий голосовий контакт без рук.

Службовий зв’язок у Харкові від UltraLITE – це революційні гарнітури, які затьмарюють всі інші повнодуплексні системи за продуктивністю та зручністю, оскільки трансівер вбудований прямо в чашку для вуха. Ця автономна конструкція «все в одному» виключає зношені дроти та поясні радіоприймачі. А оскільки UltraLITE бездротовий інтерком в Харкові не потребує складних базових станцій, користувачі можуть підтримувати постійний повнодуплексний голосовий контакт навіть під час руху.

Переговорні пристрої в Харкові UltraLITE, які можна взяти в оренду в Харкові, забезпечують миттєвий бездротовий зв’язок для бригад, яким необхідно спілкуватися без натискання кнопок. В основі цієї системи лежить спеціальна база або «ГОЛОВНА» гарнітура, яка ретранслює цифрові сигнали, що генеруються чотирма «віддаленими» пристроями. Схема розмови по відкритій лінії, що вийшла в результаті, дозволяє говорити одночасно до 5 осіб, щоб вони могли продовжувати працювати руками.

Усі гарнітури UltraLITE у Харкові включають технологію штанги мікрофону EARTEC Auto Mute Mic. Ці спеціалізовані мікрофонні складання оснащені внутрішнім перемикачем, який автоматично відключає посилення мікрофона гарнітури при встановленні в положення ВВЕРХ. Використання AutoMUTE – це простий та ефективний спосіб приглушити сигнал мікрофона.

Батарея забезпечує безперервну 6-годинну роботу!

Комплектуємо додатковим комплектом батарей!

Радіус дії 400 м. у відкритому космосі!

Службовий зв’язок замовити у Харкові можна як комплектом із п’яти гарнітур, так і 2 – 4 гарнітури.

Ціна комплекту: 1 день – 70 $, 3 дні – 140 $, 7 днів – 350 $ (1-й день – 70 $, а кожен наступний день – 35 $)

Ціна однієї гарнітури: 1 день – 15 $, 3 дні – 30 $, 7 днів – 60 $ (1-й день – 15 $, а кожен наступний день – 7.5 $)

БУДЬ КОНСУЛЬТАЦІЮ МОЖНА ОТРИМАТИ, Дзвонивши ТЕЛЕФОНами:

 (093)566-00-33, (095)880-30-25, (098)587-04-87

 

 

UltraLITE можна взяти в оренду у Харкові