lakoma-studio@ukr.net (093)566-00-33, (095)880-30-25, (098)587-04-87
Оренда обладнання для проведення онлайн трансляцій
27.11.2016
0

Опис

Прокат відеотехніки в Харкові

Оренда обладнання для он-лайн трансляції в Харкові. Оренда обладнання для інтернет-трансляції у Харкові. Оренда обладнання для он-лайн відеотрансляції в Харкові. Прокат обладнання для онлайн трансляції в Харкові. Оренда обладнання для он-лайн відеотрансляції в Харкові. Оренда обладнання для інтернет-трансляції у Харкові.

Обладнання дозволяє здійснювати онлайн-трансляції відео прямо з вулиць або з приміщень. Просто підключіть обладнання до камери та починайте показ. Оператор не прив’язаний до місця і може переміщатися під час трансляції.

Устаткування- энкодер  дозволяє проводити кодування файлів H.265/H.264 у форматі 1080/60p, здійснює запис відео в реальному часі та забезпечує одночасну трансляцію до 3-х відеопотоків без необхідності підключення до комп’ютера. Обладнання – це портативний накамерний енкодер, який призначений для перетворення HDMI відео/аудіо сигналу з вашого відео, фото камери, з роздільною здатністю до 1080/60p в IP потік H.265/AAC-LP, швидкістю до 20 мб/с та бітрейтом звуку до 256 kbps для подальшого інтернет-мовлення. Передача здійснюється як через вбудований бездротовий модуль передачі сигналу WiFI c частотою 2,4GHz – 5,5 GHz (стандарти IEEE 802.11ac/b/g/n), порт Ethernet (10BASE-T/100BASE-TX), а також через USB модем !. Орендований у нас енкодер має вбудований Li-ion акумулятор, з можливістю роботи без підзарядки до 6 годин.

Висока якість відеотрансляції у прямому ефірі. Підключіть Вашу камеру через HDMI інтерфейс до орендованого у нас енкодеру для телевізійного інтернет мовлення на всесвітньо відомі ресурси такі як: YouTube Live, Facebook Live, Ustream, Twitch а також RTMP сервери. Відмінною особливістю даного енкодера є можливість передачі 3 відеопотоків одночасно.

За допомогою програми “Dashboard” Ви можете «на льоту» без зупинки інтернет мовлення керувати такими налаштуваннями як: налаштування гучності, підписи, налаштувань якості відео, співвідношення сторін, додавання субтитрів, логотипів та графіки під час прямої трансляції.

Ключові особливості:

• Стабільна передача потокового відео професійного класу;

• Трансляція живого відеоматеріалу у Full HD якості без необхідності додаткової обробки в комп’ютерних редакторах;

• Можливість передачі 3 відеопотоків одночасно. Крім того, можна транслювати їх на один потоковий сервіс із різними швидкостями передачі даних;

• H.265/H.264 живе кодування до 1080/60p (з опцією H.265/AAC) та швидкістю 20Mbps;

• Запис у реальному часі під час потокового мовлення;

• Функція прямого запису на карту MicroSD (з резервним копіюванням для H.265/H.264);

• Функція моніторингу трансляції;

• Використання VLC плеєра для попереднього перегляду відео в реальному часі;

• Можливість роботи з іншими пристроями, що мають нижчі характеристики;

• Можливість додавання субтитрів, логотипів та графіки під час прямої трансляції;

• Акумуляторна змінна батарея забезпечує безперебійну роботу в режимі живої передачі протягом 6 годин.

Через орендований у нас енкодер ви можете відразу передавати відеоматеріал, що знімається на такі сервіси потокового відео, як YouTube Live, Facebook Live, Twitch, Ustream, Wowza, Akamai, Limelight, RTMP, RTSP;

• Розмір –102 x 42 x 100 мм; • Вага – 0.480 кг.

У вартість входить:
– Передавальне обладнання
– Супровід технічного фахівця
 •

1 день – 80$ (до 8 годин), також можна і погодинно – 1 година – 30$

Рекомендується доукомплектація:

Blackmagic ATEM Television Studio HD відеомікшер розроблений для студій мовлення та технічного супроводу масових заходів

Blackmagic HyperDeck Studio HD для запису зведеної програми

 

 

Оренда відеообладнання у Харкові

Оренда відеотехніки в Харкові
Прокат відеообладнання в Харкові