lakoma-studio@ukr.net (093)566-00-33, (095)880-30-25, (098)587-04-87

Багатокамерна відеозйомка у Харкові

Багатокамерна відеозйомка:

що це, як здійснюється?
Багатокамерна відеозйомка в Харкові та по всій території України — це такий метод зйомки, коли одну і ту ж саму сцену одночасно знімають кілька відеокамер. Таким чином ми отримуємо кілька ракурсів та планів, що дає нам можливість вибирати найвиразніші кадри при монтажі. Такий метод дозволяє зробити сцену динамічнішою і кінематографічнішою, а перегляд відео цікавішим.
Слід враховувати, що мультикамерна зйомка коштує істотно дорожче однокамерної, т.к. вимагає більшої кількості фахівців та техніки на знімальному майданчику. Проте вона завжди коштує витрачених грошей, т.к. з великою кількістю різних планів фільм виглядає набагато ефектніше і виразніше. Матеріалу для роботи відеомонтажера стає в рази більше, що тільки позитивно впливає на якість створюваного відео (просто кажучи, буде де розвернутися відеомонтажеру).
Професійні відеооператори нашого продакшну здійснюють багатокамерну зйомку за наміченим планом, працюють в унісон один з одним , що забезпечує повну злагодженість дій та преміальну якість готового фінального відеоролика.

Де використовується та чи потрібна вам багатокамерна відеозйомка?

1. це музичний захід, концерт з досить значним простором, для того щоб передати атмосферу і зробити наступний ролик, фільм про концерт однієї камери буде мало, багатокамерна зйомка концерту один з напрямків послуг, що надаються нашим продакшном.
2. це конференції, майстер класи, семінари, коли одна камера працює на середньому плані, а друга на спікера, третя демонструє відеопрезентацію на екрані, четверта глядачів у залі, питання.
3. багатокамерна зйомка, онлайн трансляції спортивного чи масового заходу.
4. корпоративне свято чи тимбілдинг – тут все залежить від масштабу події та локації, але як правило, одного оператора для великих свят буває мало, щоб охопити все.

Застосування технології багатокамерної зйомки забезпечить досягнення очікуваного результату — Ваш захід буде професійно відзнятий у найкращій якості, а поза увагою камери не залишиться жоден цікавий, яскравий та значущий момент. Вдалі кадри, вигідні ракурси, урочиста атмосфера – все це буде використано для монтажу змістовного фільму чи ролика.

Чи можна обійтися зйомкою з однієї камери?

Оскільки двокамерна зйомка та зйомка з декількох відеокамер за визначенням коштує більше, ніж однокамерна, у багатьох виникає запитання: чи не можна обійтися послугами одного оператора? У деяких випадках справді можна. Йдеться передусім про деякі види постановочних зйомок. При цьому можна отримати гарні відео, зняті з різних планів. Секрет полягає в тому, що ті самі сцени знімаються кілька разів з різних ракурсів єдиною камерою. Потім у процесі монтажу ці кадри можна поєднати, створивши цілком повноцінну ілюзію багатокамерної відеозйомки. Але є і два суттєві мінуси у такого способу. Перший — це неможливість точно відтворити однаково одні й ті самі сцени, як би не намагалися учасники. І в готовому відео це може бути помітно для ока досвідченого глядача. Другий мінус — час на зйомки такого відео відповідно збільшується через необхідність робити дублі тих самих сцен. Тому економія кошти в результаті може виявитися уявною. Так що не варто економити, вибирайте зйомку на дві або більше камер, якщо вам потрібно дійсно цікаве, красиве та динамічне відео!

Під час роботи з однією камерою, відеооператор зупиняє зйомку, змінює акумулятор або змінює ракурс, а міняти його необхідно, щоб продовжити утримувати увагу глядача.
Згадується старий анекдот:
Дружина відеооператора каже чоловікові:
– Дорогий, а підемо в театр?
– Ти з глузду з’їхала, дві години на загальному плані!

Ще одна безперечна перевага багатокамерної відеозйомки – це художність монтажу. Нарівні зі зміною крупності кадрів, можна грати і ракурсами, що прирівнюється до зйомки фільму.
Зйомка кількома камерами необхідна, якщо ви задумали зняти масштабний захід, якщо кількість учасників перевищує кілька десятків.

Кілька слів про вартість професійної відеозйомки: кожен проект індивідуальний і розраховується при особистому спілкуванні. Телефонуйте або залишайте заявку на багатокамерну зйомку!

Ми робимо професійну відеозйомку заходів: однією камерою в тому числі репортажні зйомки заходів, багатокамерну зйомку та нелінійний монтаж прямої трансляції, онлайн-трансляції, трансляції на екрани та відео-стіни. Наші фахівці мають досвід роботи на телеканалах та брали участь на зйомках телепередач, музичних концертів, спортивних змагань та корпоративних заходах. Ми надаємо повноцінний відеозвіт, фільм із заходу, знятий професійними операторами.

Стилістика та хронометраж підсумкового ролика залежатимуть від вашого побажання та наших рекомендацій.

Використання багатокамерної зйомки розширює можливості збирання якісного та різнопланового відеоматеріалу для монтажу цікавих та насичених сюжетів та репортажів.
Масштабні заходи, які проходять із залученням великої кількості учасників, мають свою специфіку та вимагають відповідного підходу до ведення відеозйомки. Застосування багатокамерної зйомки в цьому випадку стає оптимальним рішенням і дозволяє отримати високоякісне різнокадрове зображення. Відеомонтаж здійснюється з урахуванням Ваших побажань із погодженням на кожній стадії. Під час монтажу відеоматеріалу використовуються графічні спецефекти та аудіо прийоми. У результаті Ви отримаєте стильний та сучасний відеоролик з наймальовничішими моментами свята чи заходу.

Технічна підготовка до проведення багатокамерної зйомки та трансляції

Ведення багатокамерної зйомки потребує врахування технологічних особливостей, типу, характеру та масштабу проведення заходу. Залежно від цього в роботу включається відповідна кількість операторів, використовується необхідний набір технічного забезпечення.

Ми пропонуємо відеозйомку у Харкові та по всій території України у форматі Full HD, що відрізняється високою якістю відео. В арсеналі обладнання, яке ми маємо в своєму розпорядженні і можемо використовувати в роботі стіадікам, операторські крани, бездротові передавачі звуку, HD відеосигналу. При необхідності використовується обладнання для трансляції – режисерський пульт, монтажне обладнання, спеціальний софт та інша необхідна техніка.
До настання самого заходу проводяться всі погодження, персонал отримує індивідуальні інструкції, наприклад, кожен оператор отримує своє завдання: знімати великий/середній/ближній план, вести зйомку залу для глядачів або вловлювати певні епізоди заходу. Режисеру монтажу даються завдання пріоритету, наприклад, частіше виводити в ефір особи спонсорів, або великі плани ведучого.

Якщо замовник бажає отримати готовий продукт безпосередньо після закінчення заходу, то ми готові запропонувати йому і цю послугу. Для організації багатокамерної зйомки використовується спеціальна пересувна телестудія, оснащена професійним апаратним комплексом, що дозволяє працювати з відео-картинкою та звуковим супроводом, а також здійснювати контроль ведення зйомки, зв’язок з телеоператорами камер, а також проводити монтаж матеріалів, що надходять, з метою отримання єдиної та якісної картинки.

Далі готовий матеріал записується на носій інформації та передається замовнику.

Спільна робота операторів, режисерів, асистентів, у разі потреби журналістів, використання сучасної операторської техніки та обладнання для ведення зйомки дозволяє отримувати відео гідної якості.