lakoma-studio@ukr.net (093)566-00-33, (095)880-30-25, (098)587-04-87

Аерозйомка Харків

Професійна аерозйомка у м. Харкові
Києві, Одесі, Львові та по всій території України від LAKOMA production studio – це вигідні ціни на послуги та висока якість фото та відео!
Замовляючи аерозйомку у Харкові, ви вибираєте команду досвідчених пілотів та операторів, якій довіряють найбільші державні та приватні структури.

Наші послуги аерозйомки включають повний спектр робіт, які потрібні для успішного створення по-справжньому ексклюзивних роликів.
Фахівці студії мають великий досвід не тільки в області зйомки, а й монтажу відео.
Якщо знадобиться, ми оперативно змонтуємо зняті матеріали з урахуванням поставлених вимог та максимально якісно реалізуємо ваші ідеї.

При належному підході до використання змонтованих матеріалів наша вартість аерозйомки швидко окупить ваші витрати.
Зроблені нами ролики піднесуть товари, нерухомість або послуги в несподіваному світлі, що сприятиме збільшенню продажів.
Якщо потрібна зйомка урочистих заходів, готові відео назавжди відобразять пам’ятні події вашого життя в ексклюзивній манері.

Пропонована нами ціна аерозйомки гарантовано вас влаштує.

Основні напрямки роботи
Аерозйомка ділянок – застосовується для попередньої оцінки будівництва, продажу та реклами земельних угідь або прилеглих до різних об’єктів територій.
Аерозйомка весілля – дозволяє оригінально та креативно зняти одну з найважливіших подій у житті кожної сім’ї.
Аерозйомка небезпечних об’єктів – призначається для оцінки ступеня загрози будівель або районів без ризику для життя та залучення повітряного транспорту.
Аерозйомка з квадрокоптера не обмежується перерахованими послугами. Великий професійний досвід дає можливість нашим фахівцям знімати будь-які об’єкти та заходи у Харкові, області, Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та по всій території України.

Для нашої компанії не має значення місце зйомки.
Спеціально для вас ми організуємо знімальний процес і в центрі столиці, і в засніжених горах або на океанському узбережжі!

Оформляючи замовлення аерозйомки в Харкові, ви зможете скористатися нашими послугами і для інших цілей.

На кого розраховані наші послуги?
Рекламні агенції.
Громадські організації.
Комерційні компанії.
Державні структури.
Організатори спортивних змагань.
Приватні особи.
Event та PR агентства.

Яке застосовується обладнання?
Камери та літальні апарати для аерозйомки підбираються, виходячи з поточних завдань клієнта. Наприклад, якщо ви хочете отримати бездоганний у всіх сенсах результат, ми надамо вам високотехнологічний мультикоптер для кіновиробництва, створення реклами або виготовлення музичних кліпів.
Зняті за його допомогою матеріали відповідатимуть вищим відеостандартам.

Щоб дізнатися, скільки коштує аерозйомка в Харкові, зв’яжіться з нами зручним способом. З’ясувавши деталі майбутнього замовлення, ми розрахуємо точну вартість оплати послуг. Потім наші фахівці погодять з вами знімальний графік. Обумовлений день вони прибудуть з обладнанням на ваш об’єкт або захід.