lakoma-studio@ukr.net (093)566-00-33, (095)880-30-25, (098)587-04-87
Оренда відеокамери Canon XA10 FULL HD Professional Camcorder
10.12.2015
0

Категорія:

Опис

Прокат відеотехніки в Харкові

Оренда відеокамери в Харкові, прокат відеокамери в Харкові

Canon XA10 HD Професійний PAL відеокамери є повнофункціональним, ультра-компактний професійний відео камера, яка розділяє майже всі функціональні можливості XF100, але ще менше, виконання і пістолет-форм-факторі. Спортивні внутрішній флеш-накопичувач 64 ГБ і два SDXC-сумісних слота для карт, XA10 може записувати буквально протягом декількох днів без запуску з пам’яті.
Можливість захоплення AVCHD відео бітрейтом до 24 Мбіт / с, рідний 1920 х 1080 датчик CMOS відеокамера також дозволяє вибрати 50i та PF25 частоту кадрів для налаштування зовнішнього вигляду вашого відеоматеріалу (PF25 25 прогресивних кадру в секунду, записаного в 50i.). Приведення подальшого професійного шарм цього відео непідробного Canon 10x HD відео об’єктив з LOWLIGHT чутливості до F / 1.8 та 35-мм екв зум діапазоні 30.4-304mm.

Як збільшення XF100, то XA10 також забезпечує налаштування повного зображення, кіно дивиться, інфрачервоні записи (для нічної зйомки), і HDMI / компонентний / композитний вихід. Інші професійні можливості включають подвійний XLR входи, реле, запис сигналу, колір коригування та зебра.
Але камера має кілька додаткових трюків у рукаві, у тому числі знімною ручкою, щоб дозволити по-справжньому низькопрофільної зйомки, і 3,5 “сенсорний РК-дисплей, який додає надзвичайно корисний Натисніть & Track, Touch Focus, і сенсорних функцій експозиції, які роблять потягнувши увагу і налаштування експозиції різко легше поєднанні з його іншими фокусування, експозиції та складу засобів, це робить XA10 ідеальне поєднання портативності та професійного контролю – ідеальний інструмент для практично будь-який на ходу виробництва.
Флеш-пам’ять
XA10 Професійний камкордер дозволяє користувачам записувати до 24 годин відео високої чіткої визначення до внутрішньої флеш-пам’яті 64 Гб або до двох SDXC-сумісних карт пам’яті. З реле запис відеокамера автоматично перемикається відеозапис з внутрішнього диска на картах пам’яті SD, коли пам’ять стає повною.

Відео можуть бути скопійовані з внутрішнього диска XA10 до знімних карток пам’яті SD. Це робить його легко вставити карту в комп’ютер або кард-рідер HDTV та переглядати записані кадри відразу. Двомісний Запис Слот дозволяє записувати до двох карток SD одночасно, забезпечуючи автоматичне резервне копіювання під час зйомки.
AVCHD кодек
XA10 має кодек AVCHD. AVCHD (Advanced Video Coding High Definition) було оголошено у 2006 році і швидко стає стандартом для професійних відеокамер. AVCHD використовує MPEG-4 AVC / H.264 технологія стиснення, схожа на технології, що використовується в HD дзеркалок Canon. Крім професійних відеокамер надійності, AVCHD дуже популярний у споживчому ринку і в результаті більшість нелінійне програмне забезпечення для редагування, як професійного та споживчого, повну підтримку для кодека; це робить для легкої сумісності з XA10 ні на що система ви вибираєте.

AVCHD використовується для кодування Blu-Ray дисків, що означає, що XA10 ідеально підходить для захоплення контенту для доставки в цьому форматі, а також зробити перетворення до вмісту веб-у форматі H.264 легко. Крім того, XA10 запису до 24 Мб / с, максимальна швидкість передачі бітів AVCHD, в 1920 х 1080 і 4: 2: 0 колірного простору Для яскравих і повністю професійної захоплення якість зображення.
Справжня Canon 10x HD відео об’єктив
XA10 має справжню Canon 10x HD Video об’єктив, який пропонує 35 мм еквівалент 30.4-304mm. Це забезпечує неперевершену якість зображення, універсальність широким кутом зору та гладких та професійних шукає фонові зображення завдяки складній 8-леза діафрагми. Виділене кільце ручного фокусування дозволяє точно і точне керування.
Canon Рідний 1920 x 1080 CMOS сенсор зображення
Розроблений та виготовлений виключно каноні XA10 Професійний PAL відеокамери включає рідний 1/3-дюймовий, 1920 х 1080 датчик зображення CMOS, забезпечуючи чудове відео у форматі Full HD запису з мінімальним рівнем шуму. Висока чутливість і широкий динамічний діапазон цього датчика на те, що вимогливі користувачі очікують від Canon.
Canon DIGIC DV III Процесор зображення
XA10 Професійний PAL відеокамери Canon має потужний процесор DIGIC DV III процесор зображення, який забезпечує підвищену затінення, реалістичні колірні переходи, нові налаштування зображення і низьке енергоспоживання. Процесор DIGIC DV III також високошвидкісний двигун, який приводить у різноманітність технологій Canon: Canon Справжня виявлення обличчя, сенсорні та доріжки, а кінофільтрів. Під час відеооператорів оцінять можливість відстежувати один предмет у натовпі людей.
Режим Smart Auto
Режим Smart Auto використовує силу від Canon DIGIC DV III Image Processor розумно виявлення та аналізу обличчя, яскравість, колір, відстань та рух, а потім автоматично вибирає оптимальні налаштування для сюжету. Серед 38 сцен, доступних у Smart Auto, видатним є Телемакро. Телемакро автоматично збільшує об’єктив відеокамери до телефото, встановивши мінімальну відстань до об’єкта приблизно 1,3 футів (від 3,3 футів). Це дає вам можливість стріляти вражаючі крупним планом з драматичний погляд неглибокої глибини різкості.
3,5” сенсорний РК-екран
3,5-дюймовий, 922000 пікселів РК-монітор забезпечує достатню, точну площу для критичного підтвердження фокусування та приблизно 100% поле зору. Дисплей відкривається ліворуч корпусу камери.

Сенсорний & Track
Натисніть та доріжки забезпечує точне відстеження фокусу та експозиції на будь-яку тему – людей, тварин, транспортних засобів та багато іншого. Просто виберіть пункт інтересу на сенсорному РК-екрані і ви матимете об’єкт у фокусі, незалежно від того, де в кадрі рухається під час пострілу. Експозиція буде чудово регулюється для об’єкта та умов. Сенсорний & Track налаштування за замовчуванням. Фокус або вплив може бути налаштований незалежно від вимкнення Натисніть & Track, і, повернувшись на сенсорне фокусування або сенсорного впливу.

Сенсорне фокусування
Сенсорне фокусування дозволяє користувачеві визначити питому зосередитися. Ця функція схожа на Пуш АФ функція знайшли інші професійні відеокамери, але можна орієнтувати суб’єкта в будь-якому місці кадру.

Натисніть виходять
Сенсорний експозиції дозволяє вплив бути заблоковані або компенсуватися області порушеної користувачем.
Електронний видошукач
XA10 Професійний камкордер оснащений 0,24-дюймовим, 260,000-піксельним EVF Колір та приблизно 100% поле зору охоплення для комфортного перегляду та точна оцінка складу. Яскравість, контрастність, колір та підсвічування регулюються.
Фокус функції, що полегшують
Край монітор Система фокусування Assist: з Canon, Край монітор Система фокусування Assist, червоний та зелений монітор відображається в нижній частині РК-дисплея та трьох контрольних районах червоний фокус показані на дисплеї. Зелений сигнал показує загальне фокусування зображення, тоді як червоний сигнал показує статус фокусування в режимі перевірки фокусування коробки. Завдяки цьому динамічному зворотному зв’язку фокусування, користувач може інтуїтивно мелодії фокусі в сцені і швидко змінити зону фокусування.

Піковий / Збільшення: Два Режими з загостреннями та 2x збільшити Focus Assist доступні функції в режимі очікування та в режимі запису (ЖК монітор та EVF), що робить його надзвичайно простим для оператора XA10, щоб перевірити та підтвердити критичну спрямованість.
Знімна ручка з подвійним XLR входів
Знімна ручка забезпечує про шутер з розширеною аудіо продуктивністю та підвищення гнучкості. Видалення ручку дозволяє відеокамері бути зроблений більш компактним для зручного зберігання, коли подорожі. Включена на ручці є термінали, регулює та контролює:

Два вбудовані XLR аудіо вхід клеми з фантомним живленням
Аксесуари для взуття (холодний)
Зовнішній тримач мікрофону
Ручне керування рівня звуку
Управління зумом та записувати кнопку пуску / зупинки
Інфрачервоне світло
Задня сигнальна лампа
Інфрачервона зйомка
XA10 Відеокамера має інфрачервоний режим, що дозволяє захоплення відео в умовах практично немає навколишнього світла, ситуацію, яка зробить інші відеокамери марно. Вона робить це шляхом виключення інфрачервоного зрізного фільтра з оптичного шляху. Його спеціально розроблений покриття лінз дозволяє інфрачервоне світло, щоб пройти до датчика зображення. Крім того, XA10 є інфрачервоний випромінювач з дифузором, щоб стріляти приємний інфрачервоного зображення навіть у повній темряві. Для природи відеооператорів або правоохоронців, переваги компактного, висока продуктивність відеокамери для зйомки в таких умовах очевидна. Без необхідності додати освітлення, стрілець може залишатися прихованою від своїх підданих. Крім того, XA10 дає можливість записувати зелений або білий режим світла.
Ручне керування – Корист. кнопки & Циферблат
XA10 Професійний камкордер пропонує широкий спектр функцій, щоб забезпечити професійну шутер з винятковим рівнем контролю. Звичай Ключ і функцію набору дозволяє призначити функції на легко доступному ключі та налаштувати параметри за допомогою диска керування. Функції включають:

TV/AV: Використовуйте диск для налаштування швидкості затвора (режим ТВ) або діафрагми (режим AV), якщо необхідно. У цьому режимі кнопка не має жодного ефекту.
Ручна експозиція: При виборі ручного керування циферблат можна налаштувати діафрагму, витримку або посилення. Виберіть елементи для налаштування, такі як отвори або інші установки, з ключем.
Блокування експозиції можна увімкнути або вимкнути, як може АРУ межа.
Фокус Assist – Збільшення та загострення
Для подальшого підвищення фокусування можливості XA10 також показує Focus Assist. Вона включає розширення, яке допомагає в захопленні об’єкта в бритва фокус. Він працює шляхом надання 2x збільшення об’єкта зйомки, які автоматично скасовується, коли ви починаєте запис. Також є кольорове загострення, яке показує сфокусовані області об’єкта зйомки у реальних кольорах. З компанією Canon Край монітор Система фокусування Assist, червоний та зелений монітор відображається в нижній частині РК-дисплея та трьох контрольних районах червоний фокус показані по дисплею. Зелений сигнал показує загальне фокусування зображення, тоді як червоний сигнал показує статус фокусування в режимі перевірки фокусування коробки. Завдяки цьому динамічному зворотному зв’язку фокусування, ви можете інтуїтивно налаштовувати фокус на сцені та швидко змінити зону фокусування.
Waveform & Zebra Шаблони
Зазвичай можна знайти тільки на дорогих зовнішніх пристроїв, то XA10 має монітор сигналу вбудований прямо в камеру. Монітор сигналу відображається детальний вигляд загальної яскравості зображення. У той же час підвищення зебра (70% або 100%) вказує “видуває” або області високої яскравості, щоб допомогти вам встановити правильну експозицію.

склад СНІД
За допомогою функції Рівень маркера це легко тримати рівень відеокамери для більш точного кадрування. Сітка Маркер містить посилання на сітку у видошукачі. Залежно від кольору фону вашого пострілу, ви можете вибрати між двома різними кольорами для кращого розмаїття перегляду.
Розширений контроль
XA10 має повну ручну дію, а також пріоритет діафрагми (AV), і пріоритет витримки (Tv) режими.

Або кольорові смуги або кольорові смуги та тестовий сигнал може бути обраний та записаний за допомогою меню. Кольорові смужки відповідають стандарту SMPTE. -12 ДБ, -18 дБ або -20 дБ може бути обраний як тестовий сигнал.

Контроль балансу білого має 6 доступних налаштувань, що встановлюються за допомогою різних дня та штучного освітлення (денне світло, тінь, хмарно, лампа розжарювання, флуоресцентна лампа, та люмінесцентні), а також двох ручних налаштувань балансу білого. Колірна температура також може бути вручну встановити з 2000 до 15,000K на 100K кроком для більш точного регулювання.

Посилення може бути встановлене вручну від 0 дБ до 24 дБ з кроком 1 дБ. Крім того, автоматичне регулювання посилення Ліміт дозволяє встановити максимальну межу для посилення чутливості датчика зображення. За допомогою цієї функції, яскравістю та шумом, можуть бути збалансовані, як потрібно, і якість зображення може бути розгорнута в умовах низького освітлення.

Швидкість масштабування, як контролюється рокер і обробляти елементи керування можна вибрати. Існує вибір змінних або 16 фіксованих швидкостей, з швидко / повільно / нормальні налаштування для більшого контролю під час масштабування у різних ситуаціях.
Режими кадрів
У XA10 записи у Full HD 1920 х 1080 два різні кадри. XA10 також здатний записувати в різних режимах бітрейтом (24 Мбіт/с, 17 Мбіт/с, 12 Мбіт/с, 7 Мб/с 5 Мб/с), що дозволяє користувачеві якість балансу в залежності від часу запису для конкретних додатків. На додаток до стандартної черезрядкову частоту кадрів 50i, XA10 може також захоплювати відео в PF25 (25 прогресивних кадрів в секунду реєструється як 50i).
Кінофільтри
При виборі режиму зйомки кіно можна використовувати одну з дев’яти різних кінематографічних фільтрів, щоб налаштувати зовнішній вигляд та зображення. Це надає користувачам майже безмежну свободу творчості. Фільтри Стандартне кіно, Прохолодний, Драматичний & W, Мрія, пам’ять, Ностальгія, Старе кіно, сепія, та яскравий. Яскравість кожного фільтра можна регулювати з низьким, середнім або високим для ще більшого контролю. При виборі Стандартне кіно, глибина кольору, пом’якшення та контрастність можна регулювати.
HD-до-SD знижувальною
HD-до-SD перетворення зі зниженням частоти дозволяє конвертувати записане відео високої чіткості у файли стандартної чіткості, а сміливо збереженням оригінального відео HD. Ці стандартні визначення файлів зробити його ще більш зручним для передачі відео в режимі онлайн. Відео можуть бути передані на комп’ютер за допомогою традиційних методів – тобто, зв’язку USB, слот для карт – або бездротове сайти обміну з карткою пам’яті Eye-Fi SD.
Аудіо система: XLR входи та ручне управління
XA10 Професійний камкордер пропонує вбудований стерео мікрофон для захоплення високоякісного аудіо. Напрямок мікрофона можна регулювати чотири різні способи, щоб відповідати вашим потребам та смаку. Вибери з:
Моно: Одномісний напрямок точка
Нормальний (стерео)
Широкий: Забезпечує більш досконалим, розділених стерео ефект, ніж нормальний
Синхронізуються зі зумом: Спрямованість регулюється, щоб відповідати позиції зуму
Крім того, характеристики частотної характеристики мікрофона можна регулювати в діапазоні низьких, середніх діапазону і високих частот.
Нормальний: Забезпечує баланс протягом усіх частот.
Низький діапазон акцент: Відмінно підходить для запису живої музики з впливом
Ослаблення низьких частот: Зменшує навколишній шум і звук руху на свіжому повітрі, таких як вітер, автомобілів і т.д.
Середній діапазон акцент: Ідеально підходить для захоплення голосу людей
Низький і високий діапазон акцент: Запис жива музика зі збалансованими мінімумів максимумів та
Функція автоматичного атенюатора дозволяє перекручувати гучність і оптимізує якість звуку в ситуаціях, коли рівень шуму швидко зміниться. Він автоматично зберігає аудіо чистий та навіть. Крім того, два входи XLR аудіо з фантомним живленням можуть бути знайдені на ручці, що знімається. І вбудований мікрофон термінал і XLR термінали мають опцію автоматичного або ручного управління рівня звуку. Canon Новий додатковий WM-V1 Бездротовий мікрофон дозволяє високу якість аудіо для запису на відстані до 164 футів (50 м), що робить його ідеальним для церемоній.
Зв’язок
Не тільки XA10 забезпечити професійне користувачеві повний контроль над зображенням, він також забезпечує повну творчу свободу, коли справа доходить до входів та виходів, у тому числі:
Вихід HDMI (підтримує CEC, x.v. колір)
Компонентний відеовихід
Композитний відеовихід (3,5 мм)
USB 2.0 Привіт-Speed Термінал
(2) XLR аудіо вхід (якщо ручка додається)
Вхід для мікрофона (3,5 мм)
Роз’єм для навушників (3,5 мм)
Термінал дистанційного керування (сумісний з протоколом LANC)
Аксесуари для взуття (коли додається ручка)
Історія Творець
Автор сюжету є унікальна функція, що дозволяє відеокамері, щоб направляти користувачів у створенні різних відео кліпів, щоб зібрати в готовому історії в пост-продакшн. Якщо цю функцію увімкнено, користувач може вибрати один з п’яти різних сценаріїв: Подорожі, Kids & Pets, партії, церемонія, і блог. XA10 пропонує конкретні знімки, щоб розповісти історію та допомагає тримати їх організованими.
Інтелектуальна система акумулятора
XA10 Професійний камкордер сумісний з інтелектуальним літій-іонними батареями Canon. Ці батареї спілкуються решта часу роботи (до хвилини), так що користувач добре поінформовані на всі часи.
Підтримка 27 мов
Підтримуються чеська, датська, німецька, грецька, англійська, іспанська, французька, італійська, угорська, малайська, голландська, норвезька, польська, португальська, румунська, фінська, шведська, турецька, російська, українська, арабська, фарсі, тайська, українська традиційний китайський, корейський та японський.
Запропонувати виправлення

Оренда відеообладнання у Харкові

(1700 $) 1 день – 20 $, 3 дні – 40 $, 7 днів – 80 $ (1-й день – 20 $, а кожен наступний день – 10 $)
( 1000 $ )   1 день – 15 $ , 3 дні – 30 $ , 7 днів – 60 $ (1-й день – 15 $, а кожен наступний день – 7.5 $)

Оренда відеотехніки у Харкові

Прокат відеообладнання в Харкові

Залишити відповідь