lakoma-studio@ukr.net (093)566-00-33, (095)880-30-25, (098)587-04-87
ATEM Mini Pro ISO оренда в Харкові
14.12.2021
0

Категорія:

Опис

Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO – відеомікшер для прямої відеотрансляції з новим механізмом запису 5 відеопотоків, який дозволяє зберігати та редагувати все відео після зйомки. Відеомікшер також записує всі аудіофайли, мультимедійну графіку та файли проекту DaVinci Resolve, тому пряму відеотрансляцію можна відкривати та редагувати одним клацанням миші. Зображення пула мультимедіа також зберігаються разом з відеофайлами. Файли відео містять теги метаданих, такі як синхронізований часовий код та номери камер. Уявіть, що ви відредагуєте своє шоу з корекцією кольорів, ефектами і графікою! Навіть джерела аудіо всі записані, так що ви можете зробити ремікс професійно на свій звук!

Компактний відеомікшер Blackmagic Mini Pro ISO має вбудований апаратний движок для потокової передачі в реальному часі через підключення до мережі Ethernet. Це означає, що ви можете вести пряму трансляцію на YouTube, Facebook та Twitch у найкращій якості, без пропущених кадрів та з більш простими налаштуваннями. Просто виберіть потрібний потоковий сервіс та введіть ключ потокової передачі. У функціоналі софту Blackmagic ATEM Software Control є розкладки для налаштування стрімінгу та його відображення в мультиекранному режимі. Налаштування інтуїтивно зрозумілі, оскільки індикатор швидкості передачі даних показує швидкість Інтернету, необхідну для формату відео, в якому йде трансляція.

Настільний відеомікшер Blackmagic ATEM Mini Pro ISO підтримує прямий запис потокових даних на USB-накопичувачі. Для забезпечення максимальної сумісності він має USB-з’єднання, яке працює як проста веб-камера. Відеомікшери ATEM Mini працюють з програмним забезпеченням та платформами, такими як Open Broadcaster, XSplit Broadcaster, YouTube, Facebook, Skype, Zoom, Twitch, Periscope, Livestream, Wirecast та іншими.

Кожен із 4 входів HDMI оснащений власним перетворювачем стандартів. Це означає, що відеомікшер Blackmagic ATEM Mini Pro ISO автоматично конвертує джерела 1080p, 1080i та 720p у відеостандарт мікшера. Вихід HDMI є справжнім “додатковим” виходом, тому користувачі можуть перемикати кожен вхід HDMI або програму на цей вихід. Якщо ви використовуєте перемикання програма/попередній перегляд, для попереднього перегляду можна вибрати вихід HDMI, а на відеомікшері його можна вибрати для відображення повного мультиекранного перегляду.

Додаток ATEM Software Control відкриває приховані можливості та забезпечує доступ до всіх функцій цього відеомікшера Blackmagic Mini Pro ISO. Програмне забезпечення має інтерфейс візуального перемикача з набором параметрів для швидкого налаштування. Вбудований «пул мультимедіа» дозволяє завантажувати до 20 окремих зображень RGBA мовної якості для заголовків, заставок та логотипів у форматах PNG, TGA, BMP, JPEG та TIFF. Графіка може бути завантажена через програмне забезпечення BlackmagicATEM Software Control або завантажена безпосередньо з Photoshop за допомогою модуля ATEM Photoshop, що підключається.

Портативний бюджетний мікшер відео Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO також має вбудований аудіо мікшер Fairlight. Усього в ньому 12 каналів, тому клієнти можуть мікшувати звук із усіх джерел. Аудіосигнали надходять з усіх джерел HDMI та 2 стерео мікрофонних входів. Кожен вхідний канал оснащений 6-смуговим параметричним аудіо еквалайзером найвищої якості, компресором, лімітером, експандером та шумоподавником, а також повним панорамуванням.

Компактний корпус відеомікшера Blackmagic ATEM Mini Pro ISO пропонує як панель керування, так і рознімання. На передній панелі цього мікшера розташовані зручні кнопки для вибору джерел, відеоефектів та переходів. Кнопки джерела великі, тому їх можна використовувати навпомацки, дозволяючи доповідачу перемикатися! У вас навіть є кнопки для мікшування звуку!

На відеомікшері Blackmagic Design Mini Pro ISO ви також отримуєте кнопки для керування записом і потоковою передачею, а також кнопки вибору виводу, які дозволяють змінювати відеовихід між камерами, програмою та мультив’ювінгом. На задній панелі відеомікшера розташовані роз’єми HDMI для камер або комп’ютерів, додаткові входи для мікрофона, USB для виходу веб-камери та вихід HDMI для програмного відео.

Комплектація
1х відеомікшер Blackmagic ATEM Mini Pro ISO;
1 х блок живлення на 12 ст.

Технічні характеристики
● Інтерфейси:
4 х HDMI (Type A) входу;
2х3,5 мм mini-Jack входу;
1 х HDMI (Type A) вихід;
1 х RJ45 Ethernet вхід/вихід;
1 х USB Type-C вхід/вихід;
1 x Barrel вхід;
● Відео формати:
формати HD на вході:
720p/50/59,94/60;
1080p/23,98/24/25/29,97/30/50/59,94/60;
1080i/50/59, 94/60;
формати HD на виході:
1080p/23,98/24/25/29,97/30/50/59,94/60;
формати потокового відео:
1080p/23,98/24/25/29,97/30/50/59,94/60;
● Прямий стрімінг: потокова трансляція безпосередньо через Ethernet-порт за протоколом RTMP;
● Прямий запис: через USB-C для запису безпосередньо на зовнішній диск;
● Багатовіконний моніторинг: один режим на 10 вікон: програмний та попередньо перегляданий (з можливістю міняти місцями);
● Медіа плеєр: один медіа плеєр із можливістю завантаження до 20 зображень із підтримкою форматів PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG та TIFF;
● Кількість модулів первинного кейінга: 1;
● Кількість модулів вторинного кейінга: 1;
● Сучасні інструменти кольорового кейінга: 1;
● Модуль переходів: тільки DVE;
● Загальна кількість шарів: 5;
● Генератори шаблонів: 1;
● Генератори кольору: 2;
● Підключення панелей керування: через Ethernet-порт за стандартом 10/100/1000 BaseT для підключення безпосередньо або через комп’ютерну мережу або через USB Type-C;
● Оновлення програмного забезпечення: через USB-порт або Ethernet з прямим підключенням до комп’ютера;
● Сумісність з ОС:
Mac 10.14 Mojave;
Mac 10.15 Catalina або новіший;
Windows 10 (64-розрядна);
● Живлення: від блоку живлення на 12 В (входить до комплекту);
● Розмір: 23,7 x 10,3 x 3,5 см;
● Вага: 550 г.

 

У вартість входить:
– Відеомікшер на 4 відеовходи
– Супровід технічного фахівця
Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO

— 1 день — 80$ (до 8 годин), також можна і погодинно — 1 година — 30$